0
0
Каталог
Кошик
БлогПро насУмови доставки та оплатиПартнерство
0
Каталог
    Каталог
    00
    БлогПро насУмови доставки та оплатиПартнерство

    Покупцям

    • Головна
    • Каталог
    • Блог
    • Про нас
    • Умови доставки та оплати
    • Оферта

    Контакти

    • pr_korop@ukr.net
    • (04656) 2-11-86 (приймальня)
    • (067) 460-09-35 (офіс)

    16200, Чернігівська обл.
    м. Короп, вул. Шевченка, 95

    tik-tok-iconfacebook-iconinstagram-icon

    ТОВ "Агроконтракт" ® / Усі права захищені відповідно до законодавства України

    Кислотність грунту: визначаємо правильно!

    Найчастіше багатьом дачникам складно визначити кислотність грунту на своїй ділянці, A це дуже важливо, для того, щоб зрозуміти потрібно підкислювати грунт або ж ні, щоб отримати багатий урожай своїх овочевих та інших культур!

    1. На ділянках з низькою кислотністю (лужний показник 6-7 pH і вище) ви побачите лопух, Берізка, мак. Для підкислення поливайте такі землі розчином марганцівки.
    2. Нейтральні грунти (5,5-6 рН) залучають кропиву, молочай, Лободу, грицики.
    3. Підвищену кислотність (5-5, 5 рН) люблять конюшина, подорожник, кульбаба, пирій, аптечна ромашка, мати-й-мачуха. Там, де вони ростуть, проведіть розкислення — внесіть по 200 м вапна на 1 кв. м.
    4. Якщо грунту облюбували мох, хвощ, осока, жовтець, папороть, значить, землі дуже кислі (4,5 рН і нижче). Для балансу потрібно внести не менше 600-800 м вапна на 1 кв. м.

    Вапнування потрібно проводити щороку під осінь. Спостерігайте за бур’янами, де кислотність вище, де нижче, і вносите туди відповідну кількість вапна.

    Останні статті

    Особливості вирощування буряків “Червона куля”

    Буряк “Червона куля” – це популярний сорт, і ось деякі поради з щодо догляду: Посів та грунт:Посійте насіння у вологий та родючий ґрунт. Глибина сходів повинна бути близько 2-3 см. Враховуйте розмір кореневої системи буряка при виборі глибини сівби. Розсада:Якщо вирощуєте розсаду, почніть її за 4-6 тижнів до того, як плануєте висаджувати в грунт. Висадка […]

    5 февраля 2024 г.

    Особливості вирощування перцю “Богатир”

    Перець “Богатир” – це сорт, який вимагає уваги та правильного догляду. Ось кілька порад: Посів та розсада:Перець вирощують з насіння. Розсаду слід вирощувати в теплиці, перед висадкою в грунт. Грунт:Вибирайте родючий, добре дренований ґрунт. Перед висадкою додайте органічні добрива. Полив:Перець потребує регулярного поливу. Уникайте пересушування або переїмання водою. Важливо уникати змочування листя. Добрива:Застосовуйте комплексні добрива […]

    5 февраля 2024 г.

    Особливості вирощування Гарбуз Арабатський

    Гарбуз Арабатський потребує добре освітленого та теплого місця, рясного поливу та добрив. Важливо уникати переїмання водою та забезпечити достатню вентиляцію. Підтримуйте ґрунт у стані вологим, уникаючи пересихання. Застосовуйте комплексне добриво для плодових культур. Не забувайте обмежити кількість плодів на рослині для збереження якості урожаю. Ґрунт:Гарбузи виростають найкраще в легкому, родючому ґрунті з хорошою дренажною системою. […]

    5 февраля 2024 г.

    Всі статті